Par mums

Zemnieku saimniecība "Smaidas" ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 1996. gada 26. aprīlī. Tagad mūsu īpašumā ir divas kautuves un tiek piedāvāta ne tikai cūkas un liellopa gaļa un subprodukti, bet arī kaušanas un transporta pakalpojumi.

Mūsu ražotā gaļa tiek pārdota gan mazākos veikalos un tirgū, gan arī lielos veikalu tīklos, kas novērtē kvalitāti un ir ieinteresēti patērētājiem piedāvāt produkciju, par ko var būt droši, ka tā nākusi no Latvijā audzētiem mājlopiem un gaļa būs kvalitatīva. Īpašs prieks par sadarbības partneriem, kuri ir novērtējuši sadarbību ar mums, un ar kuriem sadarbojamies jau no paša sākuma.

Arī sniedzot transporta un kaušanas pakalpojumus, veicam tos ar atbildību un esam iemantojuši uzticību daudziem sadarbības partneriem, ar kuriem sadarbojamies jau gadu garumā.

Stiprākais Latvijā

Ļoti augstu vērtējam uzticību un jau vairākus gadus pēc kārtas pēc AS Kredītinformācijas Biroja novērtējuma atbilstam "Stiprākais Latvijā" standartiem, kas nozīmē, ka uzņēmumam ir augsts kredītspējas novērtējums. Stingrajiem sertificēšanas standartiem atbilst tikai  5% no Latvijas uzņēmumiem.  Turklāt tas ir arī nozīmīgs ieguldījums stabilas valsts nākotnes ekonomikas veidošanā.

Smaidas_Gada_razotajs_Jurgis_Bruzans

Gada ražotājs

Esam apbalvoti ar uzvaru nominācijā “Gada ražotājs” Kuldīgas novadā 2016. gadā, kur Kuldīgas novada iedzīvotāji bija pieteikuši mūs attiecīgajai nominācijai.

Par uzvaru liels paldies jāsaka gan darbiniekiem, gan sadarbības partneriem, bez kuriem tas nebūtu iespējams. Lai tik pat veiksmīgi arī turpmākie gadi!

Raksts kurzemnieks.lv un Kuldīgas novada pašvaldības mājaslapā.

Zaļā karotīte

Jau no 2015. gada mūsu produkcijas kvalitāti un Latvijas izcelsmi apstiprina arī Zaļā karotīte.

Zala_karotite_Smaidas